Par mani

2014_MarisMillers

Viss pa desmit – Desmit gadus esmu strādājis kopā ar starptautisku vadības komandu, pārveidojot kādu lielu organizāciju par mūsdienīgu un efektīvu komercuzņēmumu. Ik pa desmit gadiem absolvēju kādu universitāti vai izeju vēl kādu labu skolu. Nu jau desmit gadus esmu brīvajā tirgū – palīdzu firmu īpašniekiem un vadītājiem sakārtot viņu uzņēmumus. Veidoju arī savus biznesus un atbalstu citus ideju autorus šajā ceļā, kā arī dalos savā pieredzē un idejās gan ar domubiedriem, gan studentiem un pat ar konkurentiem!

Radīt kopīgu sapratni, iekustināt pārmaiņas, padarīt sarežģītas lietas vienkāršas – to es daru un tas man izdodas. Ir prieks, kad lietderīgo var apvienot ar patīkamo. Ir interesanti, kad vēsu prātu var apvienot ar siltām emocijām. Ir forši, kad cipariem var piešķirt krāsas un teikumiem akcentus. Tā visa rezultātā esmu izveidojis savu organizācijas attīstības sistēmu,  un tā ir pārbaudīta un pieslīpēta jau ar 100 uzņēmumu vadības komandām.

Bet vēl šajā pasaulē ir arī mūzika, ģitāra, joki, Rīga, daba, skriešana, gaišas domas un daudz gaišu cilvēku. Tāpēc šajās lapās būs mazliet no visa – mazliet Menedžmenta. mazliet Mākslas, mazliet Iedvesmas un pa kādai Idejai.

Izbaudīsim to!

Māris Millers.


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s