LIELĀ TALKA vadības grupā – kārtojam savu biznesu!

Posted on Updated on

Image

Daba par mums rūpējas un daudz ko pasaka priekšā! Pavasarī lāči lien ārā no savām migām. Puķes dzen zaļos asnus. Suns met nost biezo ziemas spalvu. Arī cilvēki lien ārā no savām ziemas migām – kāds mazgā logus, cits rušinās dobē, vēl cits uzslien jaunu žogu vai uzpucē mājas fasādi. Vai arī vienkārši iestāda podiņā sīpolloku saišķi un novieto uz virtuves palodzes. Katrs savā veidā svin pavasari.

Ja Lielā talka ir par darbošanos vidē un pagalmā, tad der padomāt arī par sava biznesa sakopšanu! Vai tas būtu apjomīgs un sarežģīti strukturēts bizness vai tikai neliels ģimenes uzņēmums, kurā rosās pāris cilvēku – līdz ar dabas mošanos mēs varam paraudzīties arī uz savu biznesu ar jaunu, svaigu skatu!

Vai nav tā, ka kāds ir tā iestrēdzis ikdienas sīkumos, ka vairs nesaskata uzņēmuma kopskatu? Vai, gluži otrādi, vīzija ir vienīgais, kas redzams, bet uzņēmuma virtuves puse aizgājusi pašplūsmā? Varbūt ir lietas, kas vēlreiz jāpārrunā ar darbiniekiem? Un kā būtu arī pavaicāt – kas ir saglabājams, kas – maināms un, galu galā, kā pietrūkst, lai uzņēmums strādātu vēl labāk?

Dienām kļūstot garākām un gaišākām, arī mēs varam saskatīt risinājumu kādai sasāpējušai problēmai vai atrast īsto virzienu ceļā uz savu mērķi.  Sasauciet savus cilvēkus kopā uz uzņēmuma lielo talku!

Jo daba ir gudra un daudz ko pasaka priekšā!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s